- LEYIST -

Leyist Hukuk Bürosuna Hoş Geldiniz ! 

Adaletin ışığını yansıtan, idealist ve yenilikçi bir hukuk ofisi olarak sizleri karşılamaktan gurur duyuyoruz.

Leyist Hukuk Bürosu, tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve farklı kültürlerin birleşiminden oluşan gizemli ve büyülü bir şehir olan İstanbul’da kurulmuştur. Ley, İspanyol dilinde hukukun ilk tanımı, ilk sebepten ya da bunların nitelikleri ve koşullarından doğan şeylerin sürekli ve değişmez kuralı anlamına gelmektedir.  Bu temelden yola çıkarak kuruluş amacımız adaletin sesi olmak, bu kültür zenginliğin bir parçası olmak, yüzyıllardır süregelen hukuk geleneğini idealist, yenilikçi bir bakış açısıyla geleceğe taşımak ve bu geleneğe ulusal ve uluslararası alanda farklı bir bakış açısı getirmektir.  

Hukukun gücü ve sorumluluğuyla yola çıkan Leyist Hukuk Bürosu, her bir hukuki uyuşmazlıkta güncel gelişmeler ışığında adaleti savunma tutkusunu en yüksek seviyede yaşatan, tüm yasal alternatifleri değerlendirerek müvekkillerinin çıkarlarını ön planda tutan genç, dinamik ve uzman bir ekibe sahiptir. 

Neden Hukuk Bürosu tercih etmelisiniz?

İdealist ve İnsan Odaklı Yaklaşım: Müvekkillerimizin haklarını korumak ve onların adalet arayışına destek olmak en temel değerlerimizden biridir. Hukuki süreçleri anlayışla yönetirken, insan odaklı bir yaklaşımı benimseyerek her zaman yanınızda oluruz. Hukukun üstünlüğünü ve evrensel hukuku savunuruz.

Yenilikçi ve Dinamik Bakış Açısı: Hukuk süreçleri, zaman içerisinde değişen ve gelişen bir yapıya sahiptir. Biz, bu değişime ayak uydurarak, yenilikçi ve dinamik bir bakış açısıyla hareket eder, sizin için en etkili ve hızlı çözümleri sunmayı hedefleriz. 

Uzman ve Deneyimli Kadro: Leyist Hukuk Bürosu, alanında uzmanlaşmış ve deneyimli avukatlardan oluşan bir kadroya sahiptir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan avukat kadrolarımızla, sizin hakkınızı korumak için en iyi hukuki çözümleri sunarız.

İtibar ve Güvenilirlik: Leyist Hukuk Bürosu, müvekkilleri ile her zaman dürüst ve güvenilir bir iletişim kurar. İtibarımızı müvekkillerimizin memnuniyeti üzerine inşa ederiz ve müvekkillerimizin içerisinde bulunduğu hukuki uyuşmazlıkları ya da yasal süreçleri bu anlayışla çözümler, davaları bu gururla temsil ederiz.

Çözüm Odaklı Hizmet Anlayışı: Hedefimiz, müvekkillerimizin karşılaştığı zorlukları aşmalarına ve adalete ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Sorunlarınıza çözüm odaklı bir bakış açısıyla yaklaşarak, en iyi sonuçları elde etmeyi sağlarız. 

Leyist Hukuk Bürosu olarak, hukuk geleneğini yenilikçi bir bakış açısıyla geleceğe taşımak ve adaletin savunucusu olarak bu yolda sizinle birlikte ilerlemek için sabırsızlanıyoruz. Siz de hukuki sorunlarınızda yanınızda güçlü bir destek arıyorsanız, global konjonktüre ayak uyduran Leyist Hukuk Bürosu ile çalışmak hukuka olan inancınızı güçlendirecek !

Bize ulaşmak için: info@leyist.com

Saygılarımızla,

Leyist Hukuk Bürosu Kurucu Avukatları

Av. Nihal Açıkgöz 

Av. Begüm İçten İlhan